Wiedza w dziedzinie koenzymów dla Twojego zdrowia

Firma

A family-owned company led by the second generation
woerwagpharma-teaser-career

Aktualności

Dziękujemy Medykom

Dziękujemy Służbie Medycznej za ogromna pracę oraz poświęcenie podczas walki na pierwszej linii z COVID -19. Wyrazem naszej wdzięczności i szacunku są prace stworzone przez dzieci pracowników Woerwag Pharma. Pomysł graficznego podziękowania Medykom powstał z inicjatywy jednej z Przedstawicielek Medycznych Woerwag Pharma i został entuzjastycznie przyjęty przez pozostałe osoby z Zespołu. Doceniamy zarówno ciężką pracę wszystkich osób z Personelu Medycznego walczących z pandemią, jak i zaangażowanie młodych artystów składających wyrazy uznania dzisiejszym Bohaterom.

Woerwag Pharma Polska dwukrotnym laureatem I miejsca na konferencji Diabetica Expo 2019 oraz jedną z trzech najlepszych firm „Przyjaciel Lekarzy Diabetologów i Chorych na Cukrzycę”.

Tegoroczne Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne oraz Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i leczenia Otyłości, które odbyło się 20-21 września w Toruniu, przyciągnęło tłumy diabetyków z całej Polski. Pacjenci podczas konferencji mieli możliwość wymiany doświadczeń, jak radzić sobie ze swoją chorobą w życiu codziennym. Była to też niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy na temat sposobów walki z insulinoopornością i neuropatią cukrzycową. Najważniejsza jest bowiem świadomość pacjenta oraz członków jego rodziny odnośnie właściwej diety, konsekwencji dobowych wahań glukozy i postępowania w przypadku powikłań cukrzycy.

 

Bieg firmowy 2019

Co roku Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. aktywnie wspiera fundację Everest biorąc udział w Biegu Firmowym, czyli charytatywnej sztafecie w Warszawie.