Rekrutacja

 Chcesz dołączyć do naszego zespołu?


Wyślij nam swoje CV na adres: kariera(at)woerwagpharma.pl. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku pojawienia się oferty odpowiadającej Twojemu profilowi zawodowemu.

Zastrzegamy sobie jednak prawo do odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.

Woerwag Pharma Polska Sp. z o. o. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe(at)woerwagpharma.pl lub korespondencyjnie przesyłając zapytania na adres siedziby administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ponadto, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Woerwag Pharma Polska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

Proces rekrutacji

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czytaj więcej