Wydarzenia

Dziękujemy Medykom
Dziękujemy Służbie Medycznej za ogromna pracę oraz poświęcenie podczas walki na pierwszej linii z COVID -19. Wyrazem naszej wdzięczności i szacunku są prace stworzone przez dzieci pracowników Woerwag Pharma.
Woerwag Pharma Polska dwukrotnym laureatem I miejsca na konferencji Diabetica Expo 2019 oraz jedną z trzech najlepszych firm „Przyjaciel Lekarzy Diabetologów i Chorych na Cukrzycę”.
Tegoroczne Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne oraz Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i leczenia Otyłości, które odbyło się 20-21 września w Toruniu, przyciągnęło tłumy diabetyków z całej Polski. Pacjenci podczas konferencji mieli możliwość wymiany doświadczeń, jak radzić sobie ze swoją chorobą w życiu codziennym. Była to też niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy na temat sposobów walki z insulinoopornością i neuropatią cukrzycową. Najważniejsza jest bowiem świadomość pacjenta oraz członków jego rodziny odnośnie właściwej diety, konsekwencji dobowych wahań glukozy i postępowania w przypadku powikłań cukrzycy.
Bieg firmowy 2019
Co roku Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. aktywnie wspiera fundację Everest biorąc udział w Biegu Firmowym, czyli charytatywnej sztafecie w Warszawie.
Benfogamma - drugie miejsce w plebiscycie pacjentów na "Najlepszy produkt dla diabetyków 2018" podczas konferencji DIABETICA EXPO.
Pod koniec września odbyła się największa w Polsce konferencja dedykowana diabetykom - DIABETICA EXPO 2018. Spotkanie w Toruniu zgromadziło blisko 1200 uczestników, podczas którego pacjenci mieli możliwość głosowania na najlepszy produkt diabetologiczny oraz firmę wspierającą osoby z cukrzycą. Jest nam ogromnie miło, że lek Benfogamma został doceniony przez pacjentów i zdobył drugie miejsce jako "Najlepszy produkt dla diabetyków 2018"
Dan Ziegler XVI PTD
XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, udział prof. dr Dana Zieglera
Na XVI Kongresie Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego wystąpił ze swoim wykładem Profesor Dan Ziegler, Dyrektor Instytutu Diabetologii Klinicznej, Uniwersytetu Heinricha- Heina (Uniwersytetu Dusseldorf w Niemczech).