Wydarzenia

Wykład specjalny Natalii Madej - złotej medalistki igrzysk olimpijskich Rio de Janeiro 2016

Podczas firmowego spotkania sprzedażowego mieliśmy okazję gościć wioślarkę - Panią Natalię Madej, która opowiedziała swoją drogę do sukcesu zdobycia złotego medalu olimpijskiego, którego sięgnęła wraz ze swoją partnerką Magdaleną Fularczyk-Kozłowską w Rio de Janeiro w 2016 r.

Pani Natalia weszła do sali wykładowej z pozytywną energia i uśmiechem, co pozwoliło złapać chwilę oddechu i wzbudziło zainteresowanie uczestników. Wszyscy bardzo chętnie słuchali wykładu. Pani Natalia opowiedziała od początku: jak wyglądały przygotowania, ile czasu zajmowały treningi, o wszystkich wyrzeczeniach i humorach, o ciężkiej pracy z trenerami, o kontuzjach i specjalnej diecie. W przedstawionym krótkim filmie można było zobaczyć jak ważna jest walka do końca, gdzie rozstrzygające było ostatnie 500 metrów, na których nasza dwójka w kapitalnym stylu finiszowała, zdobywając złoto.

Niezwykle ciekawe okazały się pytania uczestników, które skupiały się na tematach dotyczących szukania motywacji, wytrwałości w dążeniu do celu. Pani Natalia była niezwykle inspirująca, wzbudzała ciekawość i zachwyt.  Uczestnicy mogli odnaleźć cenne wskazówki w jaki sposób można dążyć do sukcesu i osiągnąć swoje cele sprzedażowe, jak również czerpać inspirację w życiu prywatnym.

Na koniec spotkania Pani Natalia podeszła do uczestników, aby każdy mógł z bliska zobaczyć i dotknąć "na szczęście" złoty medal olimpijski. 

Jeszcze raz dziękujemy Pani Natalii za cenny wykład i życzymy kolejnych świetnych osiągnięć w sporcie oraz powodzenia w życiu prywatnym!