Woerwag Pharma w Polsce

WÖRWAG PHARMA na początku lat 90-tych rozpoczęła z powodzeniem rozwój w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji. Biuro w Polsce istnieje od 1999 roku i od tego czasu nasze preparaty zdobyły zaufanie lekarzy i pacjentów. 

Naszą specjalnością są biofaktory, preparaty przeciw powikłaniom cukrzycy i chorobom układu nerwowego. W każdym z tych obszarów oferujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Za biofaktorami stoi wieloletnia wiedza ekspertów z praktyką neuropatyczną.

Od początku naszego istnienia staramy się budować bliskie i pełne zaufania związki z naszymi klientami, dostarczając produkty o najwyższym poziomie jakości. Dla nas najważniejszy jest człowiek. W centrum naszych badań znajdują się przede wszystkim diabetycy i osoby cierpiące na powikłania cukrzycy oraz choroby metaboliczne, a także choroby układu nerwowego. Spotkania ekspertów i sympozja w połączeniu ze ścisłą współpracą z laboratoriami badawczymi mają na celu uzyskanie możliwie najlepszych metod terapeutycznych dla naszych pacjentów. Realizując tę dewizę nasza działalność opiera się na współpracy efektywnych w działaniu, wyspecjalizowanych zespołów zdolnych do podejmowania szybkich i bezpośrednich decyzji. Dla lekarzy i farmaceutów oznacza to, że oprócz fachowej porady, można od nas oczekiwać wielu interesujących działań informacyjnych związanych głównie z powikłaniami cukrzycy.

Z uwagi na to, że profilaktyka jest lepsza niż leczenie, włączamy się również w akcje edukacyjne dla pacjentów.

Historia

Przedstawicielstwo w Polsce powstało w 1999 r. 

Wraz z rozwojem firmy i rejestracji nowych produktów zatrudniamy coraz więcej pracowników, dziś liczba ta wynosi ponad 50 osób, łącznie w biurze i w terenie.

 

 

 

Zarząd
Magdalena Cytrowska

Dyrektor Zarządzający

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wörwag Pharma jest firmą odpowiedzialną społecznie. Pracownicy już od 2 lat angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym- podopiecznym z domu dziecka 
w Warszawie.

W ramach organizowanej akcji „Świąteczna Paczka” dzieci dostają imienne paczki 
z upominkami. Zawartość świątecznych paczek uzgadniamy wcześniej z opiekunem domu dziecka, tak aby pomoc była jak najbardziej efektywna i odpowiadała na realne potrzeby dzieci.