Woerwag Pharma w Polsce

WÖRWAG PHARMA na początku lat 90-tych rozpoczęła z powodzeniem rozwój w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji. Biuro w Polsce istnieje od 1999 roku, od tego czasu nasze leki zdobyły zaufanie polskich lekarzy, farmaceutów, jak i samych pacjentów. 

Naszą specjalnością są leki stosowane w schorzeniach neurologicznych oraz przeciw powikłaniom cukrzycy. W każdym z tych obszarów oferujemy gamę produktów. Różne dawki oraz formy podania umożliwiają dobranie leczenia optymalnego dla konkretnego pacjenta. Stoi za tym wieloletnia wiedza ekspertów połączona z praktyką i doświadczeniem.

Od początku naszego istnienia staramy się budować bliskie i pełne zaufania relacje z naszymi klientami, dostarczając produkty o najwyższej jakości. Dla nas najważniejszy jest człowiek. W centrum naszej uwagi znajdują się przede wszystkim osoby cierpiące na neuropatie o różnej przyczynie, diabetycy, a także pacjenci ze schorzeniami układu nerwowego. Spotkania ekspertów i sympozja w połączeniu ze ścisłą współpracą z laboratoriami badawczymi mają na celu opracowanie możliwie najlepszych metod terapeutycznych dla pacjentów. Realizując tę dewizę nasza działalność opiera się na współdziałaniu nie tylko z lekarzami i farmaceutami, ale także z pielęgniarkami i stowarzyszeniami pacjentów. Oznacza to, że oprócz najwyższej jakości leków, można od nas oczekiwać wielu dodatkowych działań związanych z przeciwdziałaniem rozwojowi powikłań cukrzycy.

Z uwagi na to, że profilaktyka jest lepsza niż leczenie, włączamy się aktywnie w akcje edukacyjne dla pacjentów, jak Diabetca Expo - sympozjum diabetologiczne gromadzące każdego roku ponad 1000 pacjentów z cukrzycą, gdzie rozmawiamy nie tylko o cukrzycy, ale także o profilaktyce i leczeniu otyłości.

Historia

Przedstawicielstwo w Polsce powstało w 1999 r. 

Wraz z rozwojem firmy i rejestracji nowych produktów zatrudniamy coraz więcej pracowników, dziś liczba ta wynosi ponad 50 osób, łącznie w biurze i w terenie.

 

 

Zarząd

Magdalena Cytrowska

Dyrektor Zarządzający