WÖRWAG Pharma: doświadczenie w dziedzinie biofaktorów

woerwagpharma-teaser-unternehmen

»Jedną z naszych mocnych stron jest pozostanie firmą rodzinną, która bierze odpowiedzialność za wszystkie decyzje. Popieramy wartości, które nie pojawiają się w zestawieniu bilansowym i będą rosnąć niezależnie od banków i inwestorów. Humanitarność, bliskość i odpowiedzialność własna to przekonania dużego zespołu, który jest gotowy do ciągłego zmieniania się i stawania się lepszym.«

Monika Wörwag and Dr. Marcus Wörwag, CEO WÖRWAG Pharma.

Przeczytaj wywiad

Firma WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG jest działającym w skali międzynarodowej przedsiębiorstwem farmaceutycznym. Firma zajmuje się opracowywaniem oraz dystrybucją preparatów witaminowo-mineralnych (biofaktorów).

Bogate portfolio produktów firmy WÖRWAG Pharma obejmuje preparaty lecznicze dostępne na receptę, leki OTC (Over the Counter) wydawane bez recepty i suplementy diety. Preparaty lecznicze wspomagają leczenie powikłań cukrzycy, takich jak neuropatie (uszkodzenia nerwów) oraz leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego i schorzeń neurologicznych.

W 2016 roku przedsiębiorstwo zatrudniające 900 pracowników w ponad  35 krajach na całym świecie osiągnęło obroty w wysokości ok. 175 mln euro. Rynki zbytu to Niemcy, Rosja, Europa Wschodnia oraz Azja Środkowa, kraje nadbałtyckie, Azja oraz Ameryka Łacińska.

Firma WÖRWAG Pharma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, zarządzanym przez kolejne pokolenie rodziny Wörwag: przez doktora Marcusa Wörwaga i Monikę Wörwag.
Dr Fritz Wörwag założył przedsiębiorstwo w 1971 roku w Stuttgarcie. Główna siedziba firmy znajduje się w Böblingen.

Historia

Apteka miejska w Stuttgarcie, w której niegdyś wszystko się rozpoczęło, jest w dalszym ciągu własnością naszego przedsiębiorstwa i stanowi integralny element naszej tożsamości.
 
Jesteśmy aktualnie obecni w ponad 35 krajach dzięki produktom, których wprowadzenie na rynek zostało zwieńczone sukcesem. Nasza marka jest reprezentowana na całym świecie przez pracowników w naszych przedstawicielstwach oraz biurach handlowych. Istotnym punktem odniesienia pozostaje przy tym zawsze nasze pochodzenie. To dzięki niemu zachowujemy pragmatyczne podejście, które jest niezbędne do tego, aby czerpać nowe pomysły i tym samym kształtować przyszłość.

Nasza wizja

getting closer – helping better

Być bliżej potrzeb naszych klientów. Być bliżej ludzi. Aby lepiej ich rozumieć i skuteczniej im pomagać.

Our Vision
Nasze wartości

Naszymi nadrzędnymi wartościami są odpowiedzialność, efektywność oraz identyfikacja.

Our Values
  • Odpowiedzialność: to nie tylko słowo, lecz mocno zakorzeniona potrzeba.
  • Efektywność: celem jest rozwój przynoszący zyski. W sposób, który odzwierciedla naszą tożsamość.
  • Identyfikacja: łatwiej jest utożsamiać się z czymś, do czego własnymi rękoma wniosło się swój wkład. Koleżeńsko, z pełną motywacją oraz świadomością wartości.
woerwagpharma-elder-businesswomann-whit_two-colleagues

Lokalizacje na świecie

woerwagpharma-map

Jesteśmy aktywni w ponad 35 krajach na świecie.

Naszym celem jest dalszy rozwój, przede wszystkim w Azji i Ameryce Łacińskiej. 

 

 

Czytaj więcej